Cennik

Sesja noworodkowa 500 zł

Otrzymujecie 10 fotografii w postaci odbitek 13x18 oraz w formie elektronicznej w wysokiej rozdzielczości. Jeśli macie ochotę dokupić więcej ujęć z sesji, oferuję je w cenie 50zł/szt.

Sesja dla roczniaka 400zł*

Otrzymujecie 10 fotografii w postaci odbitek 10x15 oraz w formie elektronicznej w wysokiej rozdzielczości. Jeśli macie ochotę dokupić więcej ujęć z sesji, oferuję je w cenie 30zł/szt. W cenę sesji jest wliczony tort dla Maluszka 🙂

Sesja lifestyle w Twoim domu 600zł*

Otrzymujecie 15 fotografii w postaci odbitek 10x15 oraz w formie elektronicznej w wysokiej rozdzielczości. Jeśli macie ochotę dokupić więcej ujęć z sesji, oferuję je w cenie 30zł/szt. Często z sesji lifestyle wychodzi duża galeria, wtedy ustalamy cenę indywidualnie.

Sesja rodzinna/brzuszkowa w plenerze 600zł*

Otrzymujecie 15 fotografii w postaci odbitek 10x15 oraz w formie elektronicznej w wysokiej rozdzielczości. Jeśli macie ochotę dokupić więcej ujęć z sesji, oferuję je w cenie 30zł/szt. Przy większych ilościach zdjęć cenę ustalam indywidulanie.

Sesja dla Zakochańców 600zł*

Otrzymujecie 15 fotografii w postaci odbitek 10x15 oraz w formie elektronicznej. Jeśli macie ochotę dokupić więcej ujęć z sesji, oferuję je w cenie 30zł/szt. Przy większych ilościach zdjęć ustalam cenę indywidulanie.

Sesja Portretowa 500zł*

Otrzymujesz 10 fotografii w postaci odbitek 10x15 oraz w formie elektronicznej. Jeśli masz ochotę dokupić więcej ujęć z sesji, oferuję je w cenie 40zł/szt. Przy większych ilościach zdjęć ustalam cenę indywidulanie. Nie zapewniam stylizacji, makijażu ani fryzjera.

Chrzest Święty 700zł*

Otrzymujecie 40 fotografii w postaci odbitek 10x15 oraz w formie elektronicznej. Jeśli macie ochotę dokupić więcej ujęć z reportażu, cenę ustalam indywidulanie.

Albumy

Wszystkie podane albumy mają standardowo 10 twardych rozkładówek – 20 stron. Mini album 10x10cm – 100zł Mini album 15x15cm – 200zł Album 20x20cm z okienkiem – 300zł Istnieje możliwość zamówienia albumów w pakietach, np. 1 duży dla rodziców i 2 mniejsze dla dziadków. Cena jest wtedy korzystniejsza, ale albumy muszą mieć ten sam projekt. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, dostępne tylko i wyłącznie dla profesjonalnych fotografów. Produkty pokazowe są dostępne w moim studio.

Fotoksiążki

Ceny fotoksiążek z miękkimi stronami w rozmiarze A4 zaczynają się od 150zł. Cenę zawsze ustalam indywidualnie. Ma na to wpływ ilość stron oraz rodzaj okładki. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, dostępne tylko i wyłącznie dla profesjonalnych fotografów. Produkty pokazowe są dostępne w moim studio.

Album tradycyjny

Istnieje możliwość zamówienia albumu tradycyjnego, gdzie można wklejać zdjęcia. Są dostępne 3 formaty: 25x25cm, 30x30cm oraz 33x33cm. Ceny zaczynają się od 185zł, uzależnione są od formatu oraz ilości kart w środku. Na okładce możemy umieścić grawer z personalizacją. Może to być cudowna pamiątka i proezent dla najbliższych.

Cena wszystkich sesji sesji obejmuje dojazd na terenie Koszalina

Dodatkowe informacje:

Nie oddaję zdjęć nieobrobionych ani plików RAW. Klient dostaje zdjęcia poddane mojej autorskiej obróbce, w wysokiej rozdzielczości na płycie lub w galerii online. Bardzo proszę o zapoznanie się z moim stylem pracy zanim umówicie się na sesję. Musicie być pewni, że mój styl Wam się podoba, unikniemy niepotrzebnych nieporozumień. Usuwanie niedoskonołości robię na życzenie, ale nie zmieniam rzeczywistości. Nie odchudzam ani nie powiększam moich modeli i modelek. Staram się uchwycić Was na sesjach tak, żeby nic nie trzeba było zmieniać przy obróbce.

Kontakt

Będzie mi bardzo miło jeśli się ze mną skontaktujecie. Nie bójcie się pytać 🙂

793 776 799

Katarzyna Rosołowska

Adres: ul. Zwycięstwa 168
lokal 312-313,
75-612 Koszalin

Email: foto@studiokarat.pl

Made with ❤ with MW PROGRESS Obsługa Informatyczna Firm