Cześć, jestem Kasia!

Chciałabym Was ciepło powitać na mojej stronie pełnej pięknych wspomnień…
        Jestem uśmiechniętą, spontaniczną dziewczyną, która kocha kawę i dobre ciacho.
Doceniam małe chwile, spadające liście z drzew… spacer w deszczu… promienie słońca… śmiech dzieci… uwielbiam zwierzaki. Jestem romantyczką twardo stąpającą po ziemi. Uśmiech rzadko schodzi mi z twarzy zwłaszcza w towarzystwie przyjaciół.Uwielbiam podróżować. W te okoliczne miejsca, ale też w te dalsze. Marzy mi się podróż do Tajlandii, USA, Ameryki Południowej. To mała część mnie. Jeśli masz ochotę mnie poznać, chętnie się spotkam i porozmawiam przy kawie!
  Jeśli szukacie wrażliwej osoby, która docenia małe rzeczy  oraz kocha uwieczniać uczucia ludzi na niebanalnych fotografiach to dobrze trafiliście.
Fotografia zajmuje większą część mojego życia od dawna. Zaczęło się od hobby i fotografowania natury, ale bardzo szybko stwierdziłam, że bardziej cieszy mnie poznawanie nowych osób i uwiecznianie ich na zdjęciach. Od zawsze kochałam dzieci, ich szczerość, spontaniczność, zero udawania. Szybko uśmiechnięte buźki zaczęły pojawiać się za moim obiektywem. W tej chwili dzieci stanowią zdecydowaną większość moich modeli. Kocham fotografować noworodki, piękne delikatne buzie, malutkie rączki i nóżki. Cieszy mnie widok Waszych szczęśliwych twarzy i pełnych miłości oczu kiedy spędzacie pierwsze chwile z Waszym nowo narodzonym członkiem rodziny.
        Mam nadzieję, że moje prace trafią w Wasze gusta i będę mogła zatrzymać chwile Waszej rodziny na fotografiach.

Lubię dbać również o swoje wspomnienia tak jak Wy.
Uwielbiam otaczać  się kwiatami i takimi pięknymi produktami jak te albumy 🙂
Zachęcam Was również do oprawiania swoich fotografii w sposób spersonalizowany i luksusowy <3 
Ja jestem już uzależniona, ale jak można nie być! 

Będzie mi bardzo miło jeśli się ze mną skontaktujecie. Nie bójcie się pytać 🙂

793 776 799
Katarzyna Rosołowska

Adres: ul. Zwycięstwa 168
lokal 312-313 – ostatnie piętro,
75-727 Koszalin.

Email: foto@studiokarat.pl