Albumy

Mogą być tradycyjne lub w postaci fotoalbumu albo fotoksiążki.  Jednak niezmiennie pozwalają nam za zachowanie naszych najpiękniejszych wspomnień. Mamy teraz takie czasy, że możemy mieć wszystko, nawet album w wymarzonym kolorze lub z naszym ulubionym cytatem. Niezastąpionym partnerem i wykonawcą tych cudownych albumów jest firma Crystal Albums. Możecie na instagranie lub na facebooku zajrzeć na ich profil i może tam spodoba Wam się coś bardziej niż u mnie, ale ja będę mogła to dla Was wykonać ponieważ jest to firma, która współpracuje tylko z fotografami, którzy mają swoją firmę.
Tutaj pokażę Wam albumy w welurowych, miziastych okładkach, ale opcji jest o wiele wiele więcej. Są też skóry i płótna i jeszcze inne, których nawet nie potrafię dobrze nazwać 🙂 

Na albumach można dać grawery z napisem o którym Wy decydujecie.
Może to być cytat, ale może to być data lub imię. Co tylko chcecie 🙂
Myślę, że to super opcja by albumom nadać Wasz charakter i je spersonalizować. 

Albumy mogą być tradycyjne, czyli takie gdzie możemy wkleić zdjęcia. Mają czarne karty i pergaminowe przekładki. Jak w starych babcinych albumach. Na tę chwilę są dostępne 3 formaty: 25x25cm, 30x30cm oraz 33x33cm. Na zdjęciach prezentuję Wam te największe. Na jednej karcie można wkleić np.4 zdjęcia formatu 10x15cm, 2 zdjęcia 15x21cm lub jedno 20x30cm. Oczywiście opcji jest wiele. Jak zadecydujecie tak będzie 🙂 

W ofercie są też fotoalbumy w rozmiarach od mini 10x10cm do dużych 30x40cm. Opcji jest wiele. Mogę dla Was przygotować projekt, który zaakceptujecie lub napiszecie, że chcecie coś zmienić. To jest Wasz album i wszystko ma być tak jak sobie wymarzycie 🙂 A ja tylko pomagam Wam zrealizować plan. Jestem małym pośrednikiem pomiędzy Wami, a drukarnią. Jeśli czegoś nie wiecie, pytajcie, jestem tutaj dla Was. 

Tak prezentuje się fotoalbum w środku.

Niezależnie od tego czy jest malutki czy duży, projekt będzie wyglądał podobnie 🙂 

Mam nadzieję, że ten poklatkowy film obrazuje w pełni „słodkość” tego dzieła pełnego wspomnień. 

Ciężko  powiedzieć coś wyjątkowego o takim produkcie. Sam mówi za siebie, że wręcz trzeba go mieć u siebie 🙂 Namawiam Was do zamówienia takiego cudeńka, a uwierzcie mi, że kolejne biesiadowanie przy świątecznym stole skradniecie Wy i Wasz album. Cała uwaga skupi się na Waszych wspomnieniach w tych pięknych oprawach. 

A Ty jaki kolor wybierasz? 🙂 

Będzie mi bardzo miło jeśli się ze mną skontaktujecie. Nie bójcie się pytać 🙂

793 776 799
Katarzyna Rosołowska

Adres: ul. Zwycięstwa 168
lokal 312-313 – ostatnie piętro,
75-727 Koszalin.

Email: foto@studiokarat.pl