Sesja lifestyle-co to jest?

Lifestyle? Co to jest?

Chciałabym przybliżyć Wam temat sesji lifestyle. Niby wszystkim się już obiło o uszy, ale tak do końca to nie wiadomo o co z tym chodzi. Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania czy warto się na taką sesję zdecydować? Gdzie ona się odbywa i na jakiej zasadzie. 
#sesjalifestyle Koszalin

W sesji lifestyle chodzi o prawdziwe momenty i naturalne kadry.
To dokumentowanie Waszej codzienności. To sesja skupiona na bliskości, uczuciach i miłości.
Zawsze to zaznaczam, nie inaczej będzie tym razem.
Przychodzę do Was do domu by złapać autentyczność chwili.
By dzieciaki były sobą, żeby wszystko było jak w normalny dzień. Bez sztucznych uśmiechów i pozowania. Czasami jedynie pomagam Wam się rozluźnić na początku, żeby sesja fajnie nam przebiegła.

Zawsze zachęcam Was byście robili to co zwykle robicie kiedy jesteście razem w domu.
Jeśli się bawicie to zróbcie to, jeśli mama lepi pierogi lub robi ciasto
i pozwalacie dzieciom się pobrudzić kiedy Wam  pomagają to to są chwile na które ja czekam!

Są też momenty kiedy dzieci bawią się same, a Wy cieszycie się sobą pijąc kawę.
To też jest piękne i o to nam chodzi. Takie proste, niby banalne chwile, ale jednak to są Wasze wspomnienia. Rzadko kiedy uwieczniamy się w tak prosty sposób. A ja Wam w tym pomogę.

Budowanie przez dzieci „bazy” z kocyków i poduszek, granie w gierki, „gdzie kurka kaszkę ważyła”, gilgotane, malowanie, rysowanie – to wszystko udowadnia nam, że chaos też może być piękny.

Uwielbiam wręcz kiedy dzieciaki „broją” wtedy wydobywam super minki, dzieci się śmieją i wszystko jest magią chwili i wspomnień. Dlatego zachęcam Was by tego nie reżyserować, żeby dać się ponieść emocjom i zapomnieć, że jestem z Wami.

Nie musicie dzieciom mówić, że przyjdzie Pani z aparatem i trzeba będzie się uśmiechać. Powiedzcie, że przyjdzie Ciocia Kasia i będzie się z nami bawić i robić trochę zdjęć. To najlepszy sposób.

GDZIE ODBYWA SIĘ TAKA SESJA?

Sesja odbywa się w Waszym domu czy mieszkaniu, ale też w Waszym ogródku czy plenerze.

NASZE MIESZKANIE JEST ZA MAŁE DO SESJI!

Zawsze się z tym nie zgadzam. Każde mieszkanie gdzie panuje miłość jest dobre, każde, bez wyjątków. Jeśli zaufacie mi i mojemu doświadczeniu to na pewno uda nam się stworzyć Wasze piękne wspomnienia.

W CO SIĘ UBRAĆ?

Dobrze jeśli Wasze ubrania nie będą Was krępowały. Fajnie, jeśli  będą jednolite, beż żadnych kolorowych aplikacji, które przyciągają uwagę. Sprawdza się jeans, pastele, kolory ziemi. Fajnie jeśli zwrócicie uwagę na to by nie zlewać się z otoczeniem. Mamy i dziewczynki zawsze lubię w sukienkach, opaskach, turbanach. Chłopców widzę w szelkach, ogrodniczkach, koszulkach jasnych lub polówkach. Tatusiowie jeansy lub bawełniane spodnie z koszulką lub polówką.

ILE TRWA SESJA?

W zależności od współpracy z najmłodszymi, ale zazwyczaj od godzinki do dwóch. Nie mam limitu czasu, zawsze staram się dać Wam go tyle ile trzeba. Nie pośpieszam, lubię z Wami rozmawiać, poznajemy się. Często pijemy w trakcie kawę i się śmiejemy.

CZY COŚ SPECJALNIE MUSIMY PRZYGOTOWAĆ?

Lubię kiedy w Waszych domach są kwiaty. Zawsze wtedy kadry są bardziej przyjemne. Dom to nie muzeum, ale fajnie jak jest z grubsza ogarnięte, na tyle, żebyście się czuli dobrze.
Nie potrzebujemy żadnych gadżetów. Jedynie możecie mieć przygotowane gry, w które gracie z dziećmi. Jeśli będziecie  piekli razem pizzę czy pierniki to dobrze jeśli będą przygotowane ciasta i foremki, ewentualnie pokrojone składniki na pizzę.

Najważniejsze jest dobre nastawienie, uśmiechy na twarzach, bycie sobą i duuuuużo miłości <3

MAMY PSA/KOTA, CZY MOŻE BYĆ NA SESJI? 

Musi być!  Chciałabym krzyknąć. Zwierzaki wnoszą ogrom uczuć do sesji, bardzo to lubię. To przecież członkowie Waszych rodzin i nie wyobrażam sobie by ich nie było, Wy pewnie macie takie samo zdanie. Dlatego zachęcam by Wasze zwierzaki były z Wami w czasie sesji, ja nie mam z tym problemu, zazwyczaj kończy się na tym, że bawię się z dziećmi i zwierzakami <3 Tak już mam.

Mam nadzieję, że udało mi się Was zachęcić bym to właśnie ja mogła uwiecznić dla Was wspomnienia i pokazałam Wam, że jest to super opcja. Będzie mi niezmiernie miło jeśli mi zaufacie i zaprosicie mnie do siebie. Obiecuję, że zrobię Wszystko by wydobyć z Was to co najlepsze. Na pewno powstaną kadry do których będziecie wracać po latach z wielkim wzruszeniem.
Czekam na Was z niecierpliwością <3 

 

Sesja lifestyle Koszalin

Będzie mi bardzo miło jeśli się ze mną skontaktujecie. Nie bójcie się pytać 🙂

793 776 799
Katarzyna Rosołowska

Adres: ul. Zwycięstwa 168
lokal 312-313 – ostatnie piętro,
75-727 Koszalin.

Email: foto@studiokarat.pl