SESJA NOWORODKOWA w studio

Sesję noworodkową najlepiej wykonać do 14 dnia po narodzinach maluszka, optymalnie w 8-10 dniu. Dzieci w pierwszych dniach pamiętają pozycję embrionalną z brzuszka mamy, dzięki czemu można je pięknie układać. Dużo śpią, a jest to kluczowe by sesja przebiegła bezproblemowo.
Staram się pracować bez presji czasu. Zazwyczaj sesja zajmuje mi od 2 do 4 godzin. Trzeba wziąć pod uwagę, że dzidzia dyktuje warunki i spędzamy dużo czasu na usypianiu, karmieniu, przytulaniu i oczywiście przewijaniu 🙂
Studio podczas sesji jest dogrzewane, jest również podgrzewacz do butelek oraz przewijak. Wszystkie akcesoria są starannie przygotowywane, prane i prasowane by zapewnić higienę i bezpieczeństwo maleństwa. Zapewniam wszystkie akcesoria od ubranek i wianuszków po misy i koszyki, nie trzeba się o nic martwić. Jeśli chcielibyście sesję tematyczną dla swojego Maluszka, napiszcie do mnie wcześniej z informacją. Postaram się przygotować. Na każdej sesji fotografuję noworodka samego oraz wykonuję ujęcia z rodzicami. Nie wszyscy rodzice są chetni do stawania przed obiektywem wspólnie, ale szczerze do tego zachęcam. Maleństwo już nigdy nie będzie mieściło się w dłoniach, to jedyna szansa na uwiecznienie tych wspólnych chwil. Nie zdążycie się obejrzeć, a spotkamy się na sesji roczkowej.

Kiedy zarezerowować sesję? By mieć pewność, że znajdę dla Was miejsce, zachęcam by zapisać się na sesję będąc w ciąży, w okolicach 5-6 miesiąca. Będziecie mieli pewność, że uda mi się uwiecznić dla Was pierwsze chwile z Waszym maleństwem. Jeśli macie pytania, zaczęcam do napisania wiadomości korzystając z zakładki kontakt.